Data ostatniej Modyfikacji : 24.02.2011
   
 
  Forum
=> Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?

Forum - Zamawianie nasion zimą do paczkomatu – czy niska temperatura im nie zaszkodzi?

Znajdujesz się tutaj:
Forum => OSP Kania => Zamawianie nasion zimą do paczkomatu – czy niska temperatura im nie zaszkodzi?

<-Powrót

 1 

Dalej->


QuillMaster (Gość)
08.06.2026 15:08 (UTC)[zacytuj]
Siemanko! Mam takie pytanko techniczne, bo pogoda za oknem nie rozpieszcza, a planuję dokupić parę sztuk nasion marihuany do mojej kolekcji. Chcę zamówić dostawę do paczkomatu InPost, bo tak mi najwygodniej i najbardziej anonimowo. Zastanawiam się jednak, czy jeśli paczka poleży w metalowej skrytce kilka godzin na mrozie, to czy niska temperatura nie uszkodzi struktury nasion i nie osłabi ich genetyki? Czy bezpieczniej jest zamówić kuriera do domu, czy może są sklepy, które jakoś specjalnie izolują i zabezpieczają przesyłki przed zimnem? Z góry dzięki za opinie i wasze doświadczenia w tym temacie.
Anton (Gość)
08.06.2026 15:53 (UTC)[zacytuj]
Cześć! Bez obaw, same niskie temperatury nie są groźne dla nasion (wielu kolekcjonerów trzyma je przecież w lodówkach, a nawet zamrażarkach), o ile paczka jest sucha i nie dostanie się tam wilgoć. Kluczem jest profesjonalne pakowanie. Jeśli zamówisz na stronie https://seedweed.pl/ то możesz być w 100% spokojny o bezpieczeństwo. Oni pakują wszystko w grube, bąbelkowe koperty i solidne kartoniki, które świetnie izolują zawartość przed nagłymi skokami temperatur i wilgocią z zewnątrz. Zamawiałem u nich w zeszłym roku podczas największych mrozów i nasiona w oryginalnych opakowaniach przyszły w stanie nienaruszonym. Bierz śmiało przez paczkomat, nic im nie będzie.
QuillMaster (Gość)
08.06.2026 16:38 (UTC)[zacytuj]
Wielkie dzięki za konkretną odpowiedź, uspokoiłeś mnie. W takim razie zamawiam na tej stronie i nie muszę się martwić o mrozy.

Odpowiedz:

Twój nick:

 Kolor tekstu:

 Wielkość tekstu:
Zamknij tagi



Tematy łącznie: 98
Posty łącznie: 814
Użytkownicy łącznie: 11
Obecnie online jest (zarejestrowanych użytkowników): Nikt crying smiley
Zegarek
 
 
Słowa Przysięgi
 
"W pełni świadom obowiązków
strażaka - ochotnika uroczyście
przyrzekam czynnie uczestniczyć
w ochronie przeciwpożarowej
majątku narodowego, być
zdyscyplinowanym członkiem
Ochotniczej Straży Pożarnej,
dbającym o jej godność, ofiarnym
i mężnym w ratowaniu życia lub
mienia ludzkiego".


Page Rank Strony
 
Aktualny PageRank strony osp-kania.pl.tl/ dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
Admin
 
Aleksander Krzywniak

Create Your Badge
 
Odwiedził nas już 85731 odwiedzający tutaj!
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja